Поиск знакомств по странам

Знакомства инвалидов в Украине    Знакомства инвалидов в России    Знакомства инвалидов в Белоруссии    Знакомства инвалидов в Казахстане      Все страны


Пользователи Online

Сейчас на сайте:
  • 14 гостей
Всего пользователей: 26954

Скоро День Рождения

Рекламная строка:
Старт сайту
(0 голоса, среднее 0 из 5)
Знайомства інвалідів

Сьогодні, 28 листопада 2011 р. запущений у вільне плавання сайт знайомств для інвалідів tvoj-i.net. Відправною точкою відліку я порахував реєстрацію сайту в популярних пошукових системах Яндекс і Google.

Ідея створення подібного сайту знайомств відвідала мене ще в 2009 році, але тільки зараз я набрав достатньо досвіду для реалізації всіх задуманих ідей і механізмів, що дозволяють легко заводити нові знайомства людям з обмеженими можливостями.

 

У свій час я сам познайомився зі своєю дружиною на подібному сайті знайомств інвалідів з України. Але цей сайт був досить непригляден і моя дружина після зізналася, що з небажанням розмістила на ньому своє оголошення, оскільки воно досить швидко втрачалося в потоці загальних оголошень і до того на її поштову скриньку постійно приходив спам тому що її пошта на цьому сайті не була захищена від спамерських пошукових роботів. Тому основною ідеєю сайту знайомств для інвалідів tvoj-i.net стала проста і розширена система пошуку знайомств і друзів, реалізована у вигляді інформативних користувальницьких анкет. Також на сайті реалізован захист Вашої e-mail пошти від спамерських роботів, що гарантує Вам отримання на пошту повідомленнь лише від зацікавлених користувачів сайту. Через особисту анкету Ви можете додати на сайт свої фото, оцінювати і коментувати їх. Викладаючи на сайті свої фотороботи, користувач, таким чином, може залучати до себе увагу і інтерес відвідувачів сайту, що може стати приводом до цікавих дискусій і знайомством.

Надалі я планую розширювати функціонал сайту для того, щоб відвідувачі легко знаходили друзів і спілкувалися на цікаві теми. У найближчих планах створення особистих блогів користувачів, куди можна записувати цікаві події з Вашого життя, друкувати свої вірші або просто вести особистий щоденник.

А поки що приємного спілкування і мої побажання зустріти як можна більше друзів, один з яких назавжди стане Вашим супутником життя.

{jcomments on}
 
Идеи и предложения