Поиск знакомств по странам

Знакомства инвалидов в Украине    Знакомства инвалидов в России    Знакомства инвалидов в Белоруссии    Знакомства инвалидов в Казахстане      Все страны


Пользователи Online

Сейчас на сайте:
  • 6 гостей
Всего пользователей: 26954

Скоро День Рождения

Рекламная строка:
З наступаючим Новим Роком!
(0 голоса, среднее 0 из 5)
Знайомства в інтернеті

Шановні користувачі та відвідувачі сайту, хочу привітати Вас з наступаючими новорічними святами! Нехай в Новому Році здійсняться всі Ваші заповітні мрії, реалізуються задуми та бажання, виправдаються надії та сподівання!

У свою чергу наш сайт знайомств підготував для Вас цікаві і корисні нововведення.

Так у Вашій персональній анкеті з'явилася закладка "Стіна", де всі зареєстровані користувачі можуть залишати свої відгуки, побажання і просто приємні слова на Вашу адресу.

Оптимізовано пошук і видача анкет користувачів. Тепер щоб Ваша анкета з'явилася на перших сторінках пошуку, або на сторінках анкет чоловіків або жінок, досить лише зайти на сайт під своїм логіном і паролем. Таким чином, в ТОП будуть потрапляти ті користувачі, які найбільш активні на сайті, часто заходять у свою анкету і цікавляться новими знайомствами.

І нарешті, на нашому сайті знайомств для інвалідів запрацював чат, в якому можна знайти випадкового співрозмовника, цікаво поспілкуватися і завести нових знайомих. До того ж, щоб не нудьгувати, в чаті можна включити онлайн радіо і слухаючи улюблену хвилю вести переписку з відвідувачами сайту.

Приємних Вам свят і успіхів у Новому Році!


Адміністратор Андрій.

{jcomments on}
 
Идеи и предложения